Uzavření etapy

27. června 2018 v 18:05 | Nindë |  Random
Ráda nosím na krku klíče. Při jedné mé prezentaci, když nikdo nechtěl být zkoušen z biologie se pokládaly dotazy co nejvíc mimo téma prezentace. Čím víc dotazů, tím míň času na zkoušení. A tak se stalo, že se mi spolužák zeptal k čemu je ten klíč, který mám na krku. Tak jsem mu odpověděla: "No on slouží spíš k uzavírání věcí a teď uzavírá tuhle prezentaci." Ostatní to brali jako mega stěru, já jako jenom něco co jsem prostě řekla. Nejsem zvyklá na to, že by moje slova měly nějakou velkou odezvu.

Ale proč toto říkám? To kvůli tomu, že bych chtěla nyní využít síly onoho klíče a uzavřít jednu etapu svého života. A to Umhlaba Wami. Byly to nádherné skoro dva roky kdy jsem tvořila toto dílo. Tento blog mi posloužil k pochopení sebe sama a zlepšení se v rozpoznávání určitých nástrah života. Díky tommuto místu jsem našla klid v duši. Ale mám pocit, že se už nikam neposouvám se svými texty zde. Rozebírám podobné věci, nebo alespoň věci, na které lze velmi těžko reagovat. Chtěla bych psát dál, nebo alepsoň něco tvořit, abych se ovšem posouvala dál ve svém vývoji. Ale nyní mám pocit, že Umhlaba Wami má své období za sebou. Je to i trochu upomínka mého starého já a možná je na čase si najít své jiné alter ego a prosadit se v jiném světě.

Nebudu blog mazat, nechám ho dostupný dokud to půjde. Ovšem nic nového tu lze už nelze očekávat. Děkuji za tvou pozornost. Jsem ti moc vděčná za návštěvu.

Krásný zbytek tvého života ti přeje, tvá Nindë

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vykřikneš, když se doma narazíš na roh nábytku?

Do P*če! K*rvá! 50% (5)
Áááááh 10% (1)
*nekřičí ale zatíná zuby a funí* 40% (4)
Byl jsem postřelen!!! 0% (0)

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:39 | Reagovat

Mrzi me, ze tu koncis. Tak hodne stesti jinde ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama