Proč bych teď neměla mít kluka?

8. dubna 2018 v 21:02 | Nindë |  Random


Mám ráda svou nezávislost, svou svobodu. Obzvlášť mi to vysvitlo na mysli, když jsem domlouvala už druhou schůzku s jedním chlapcem. Když jsem tam tak na rohu stála a čekala, tak jsem měla neskutečnou tendenci odejít. Odejít a napsat mu, omluvit se, že dneska nic. Držela mi jen ta morálka. Panebože, vždyť on jel teď skoro půl hodiny autem do města jenom aby mně viděl. Ale stejně jsem měla chuť nasednout do nejdřívější tramvaje, jet do centra a sednout si se zmrzlinou do parku a přemýšlet nad tím co vlastně chci.

Nakonec jsem ale vydržela, přinutila jsem se ke klidu a jakmile jsme se začali bavit, tak jsem už byla v pohodě. Jen co jsme se ale doprošli, tak jsem zamířila domů. Okamžitě mi v hlavě začala blikat kontrolka "Nikdy víc". Ne že by to bylo špatné, myslím ta procházka nebo on, ale jen nic pro mě. Já bych tohle znovu už nedala. A tak jsem se rozhodla zamyslet nad jednou otázkou...

Proč bych teď neměla mít kluka?

Za prvé nejsem zamilovaná a mám dojem, že tento pocit prostě potřebuju k tomu abych byla spokojená v potenciálním vztahu.

Za druhé přijde mi, že mám občas problémy jen sama se sebou tak ještě si k tomu naložit problémy druhého člověka by mohlo vést k sebedestrukci.

Za třetí nechci se vázat, potřebuji mít stále nějaké možnosti a takhle se upoutat k jednomu člověku mi děsí a navíc nevím kde chci být za rok.

Za čvrté nemám času nazbyt. Já vždy říkám, že člověk má čas na všechno co si umane, ale co se týče tohohle, tak by mi to ničilo. Já nerada trávím hodně času chatováním a vztah tohle většinou přináší, přináší spoustu času před displejem a to se naopak snažím omezit.

Za páté jsem si všimla, že jakmile jsem měla někoho "na háku" tak jsem se přestala tolik starat o své zdraví a o to jak vypadám. A já se chci sama sobě líbit a mám dojem, že kdybych někoho měla, tak bych zpohodlněla natolik, že bych pak nic neděla.

Za šesté kdybych chtěla měnit svůj životní režim, tak by mi v tom ta druhá osoba "bránila". Stačilo mi, když jsem se s tím chlapcem bavila o tom, že si chci nechat zkrátit vlasy zas po ramena. Jeho názor, že holkám vždy sluší delší vlasy mi dostal. Obzvlášť, když jsem ještě před dvěma lety měla na hlavě ultra krátký sestřih.

Za sedmé není kam spěchat.


Přijdou ti tyhle důvody rozumné?

Hlávkové zelí

Rozkošný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ideální seznamovací otázka je?

Kolik? 40% (2)
Proč? 40% (2)
Které? 0% (0)
Kdože? 20% (1)

Komentáře

1 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 14. května 2018 v 19:46 | Reagovat

Myslím si, že pokud jsi takhle spokojená, tak to je dobře. Je jedno, zd a sklukem nebo bez něj, jde o to, jak se ty sama cítíš pohodlněji :)

2 Nindë Nindë | Web | 14. května 2018 v 20:49 | Reagovat

[1]: Jsem poznala, že taky záleží kdo se nachomítne :D Právě jak jsi psala, jde o ten dobrý pocit a to už je pak jedno jaký je stav :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama