Nazí a zamilovaní

4. března 2018 v 23:04 | Nindë |  Random


Je vůbec správné, aby vztah něco člověku zakazoval? Jakože určitý věci jsou nejspíš správně jako je nehoblování s jinými lidmi. Ale co ostatní věci? Jako je flirt, ukazování křivek... Je to vhodné toto zamítnout?

Osobně nemám nikterak velkou zkušenost se vztahy bych řekla. Takže toto vše ber s rezervou.

Jak jsem na to vůbec přišla? Dnes jsem byla v čajovně, kde jsem se měla sejít s kamarádkou. Než ale moje oslavenkyně (už je dospělá, holka moje :3) dorazila, tak jsem si vyslechla útržky rozhovoru mladého páru ve vedlejší "kóji" i když jsem se urpuntně snažila je ignorovat a zajistit tím drobánko soukromí. Dívka vyprávěla o reakci její babičky na její druhé tetování a v souvislosti s tím příteli převyprávěla inzerát hledající mladé dívky s potetovanými rucemi nejlépe a fajn šaty s tím, že by dostaly 4 tácy na ruku za jednu šichtu. Děvče si dělalo srandu na způsob: "No to bych mohla, klidně." A chlapec na to: "No to ani náhodou." Po mikrochvilce se dívka zeptala: "A proč ne?" Na to dostala trochu nepřínosnou odpověď: "No ještě se ptej..."

Je jasný oč tam šlo. Chlapec má dojem, že tím, že chodí s tou dívkou, tak pak musí následovat její věrnost. A věrnost si vyložil tak, že se nebude ukazovat ostatním alfa samcům. Tak si říkám, jestli je to dobře. Přece jen kdyby šla do bazénu, tak z ní vidí chlapi i mnohem víc, než v nějakym baru (opravdu věřím tomu, že ten inzerát byl pro bar). Není to od něj trochu sobecký, že si chce přivlastnit tu dívku? Jakože ona furt je svobodný člověk, který může dělat cokoliv co je v souladu se zákonem. Takže hej, co jí chce omezovat její práva... Nevím jak ty, ale já kdybych měla přítele a ten se rozhodl dělat striptýz, tak kurňa klidně ať si ho dělá před cizíma holkama (takhle mluvím teď... kdybych měla opravdu přítele tak bych se chovala jinak, bla, bla, bla. Jasně, chápu ._.). Btw. Kdyby to chtěl udělat, tak bych si pravděpodobně sehnala lístky a šla se kouknout taky. Nebo bych ho poprosila o soukromou šou s tím, že bych dostala přístup do VIP sekce (neříkej mi, že si to nepřevádíš do úchylnýho smyslu...)

Ve společnosti je prostě nastavená určitá věrnost. S cizími se - neošaháváme, nelíbáme, nemuchlujem, nebavíme (v tom dospěláckým směru). Ale nemyslím si, že by tam měla patřit "částečná nahota" na veřejnosti. Kdyby někdo zadaný chtěl stát nahým modelem, tak by to jeho protějšku nemělo vadit, protože hej! Je to kvůli umění! Ale jen co by si měl vzít kratší opnutý oblečení, tak se hroutí svět. Někdy nám lehce zakrytá nahota připadá víc odhalující než samotná nahota. Je to neskutečně hloupé.

Občas se divím co lidem vadí. Prostě totální wutufuk. "Dovolil" bys svému protějšku stát nahým modelem před patnácti cizími lidmi, kteří by ho kreslili? A co kdyby to bylo focení aktu pro celostání reklamu?

Cizrna

Krásný a odhalený den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jeife jeife | E-mail | Web | 7. března 2018 v 21:04 | Reagovat

Podle mě je důležitý, aby se našli dva lid, kteří to mají stejně. Pokud se sejdnou dva lidé, kteřím nevadí hoblovat někoho jiného a jsou spokojení, tka proč né :)
Problém je v tom, že najít názorově stejného člověka může být potíž :)
Umění by mi nevadilo a to z jednoho důvodu, nikdo ho tam nezachytí přesně a pokud tam nebude sedět nejlepší malíř světa, nikdo ho pak nepozná.
Když by šlo o celonárodní reklamu, trochu bych měla obavy, že na něj pak budou lidi ukazovat :D Ale asi bych s tím taky neměla problém :)

2 Nindë Nindë | 8. března 2018 v 16:31 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že k tomu přistupuješ takhle :) O tu harmonii ve vztahu jde dle mého názoru strašně moc... Ne že bych nějakou romantickou harmonii s někým měla :D

3 jeife jeife | E-mail | Web | 8. března 2018 v 17:13 | Reagovat

[2]: :D To nic, taky vím spoustu věcí jen teoreticky. :D
Teď koukám na tvoje menu a vidím tam velkou ikonku s odkazem na můj blog. Děkuju <3

4 Nindë Nindë | Web | 11. března 2018 v 13:16 | Reagovat

[3]: Taky že si tvůj blog zaslouží své místo :) To já tobě také děkuji, za to, že máš už takovou dobu v menu odkaz na můj blog :D

5 Viktorie Viktorie | Web | 14. března 2018 v 17:38 | Reagovat

Já se vztahy taky nemám zrovna moc velkou zkušenost, každopádně bych se ani do žádného nepustila, pokud bych věděla, že se s mým protějškem neshodneme, měli bychom si tendenci něco zakazovat, mít zásadně rozdílné názory co se týče věcí, které jsou docela podstatné, u kterých to vadí... Proč být ve vztahu, ve kterém nebudu šťastná, který mě bude omezovat?
Mě občas nepřestává překvapovat, co těm lidem je, čeho je společnost schopná :D Je to na nic.

6 Saša Saša | Web | 28. května 2018 v 21:33 | Reagovat

Já na to mám stejný názor jako jeife 😊 a jak tak zjišťuju, tak navíc věcí 😉  když se sejdou dva, pro který je věrnost nad vše, tak paráda. A když dva, který s čistým svědomím hoblují někoho jiného, taky super. Jeden takovej pár znám. Jsou spolu roky a maj se rádi. 😏 Blbý je, když jsou dva a každej to má položený jinak. Já už jsem léta, pro nedostatek lepších výrazů řekněme zabouchlá, do jednoho chlápka, kterej není úplně fanda fyzický věrnosti (stejně jako já). Je to chlap, jehož názor je, že muži sou od přírody lovci a že je jen přirozený, když maj občas jinou ženu. Nicménê jeho stávající partnerka je pravej opak. A hysterická pipina navrch.  Dost nepříjemností z toho. 🤨

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama