Konec konců

28. ledna 2018 v 16:37 | Nindë |  Random


Vždy je tu ta sentatimentalita. Prostě je konec. Šmitec. Není to jako by někdo umřel, ale je to smutný. Už není nač se dívat, co dál prozkoumávat. Je to poslední díl, poslední série.

Nejsem zrovna moc velký fanoušek seriálů. Mám jen pár oblíbenců. Ale kdykoliv jsem nějaký dokoukala a věděla jsem, že už pokračování nebude, tak mi to dojalo. Dnes jsem dala sbohem Přátelům.

O tomto seriálu jsme vždy jenom slyšela od kamarádů, sem tam viděla na angličtině nějaký díl, ale nikdy jsem se nerozhodla se na Přátelé dívat. Až ve svých sedmnácti jsem se k nim dostala a budou mi chybět. Sice bych to mohla udělat jako u Jak jsem poznal vaši matku, což je seriál, který jsem zkoukla tak třikrát, ale nějak se mi nechce udělat to samé s Přáteli. Asi to byla až moc velká srdcovka.

Každý ten díl byl pro mě příjemným odpočinkem a teď mám možnost nahradit tyto chvíle jinými. Možná o něco víc produktivními. Prostě těch dvacet minut dělat něco jiného. Co ale? Mám toho tolik na výběr. Stejně si vyberu asi tu nejhorší možnost, ale tak chtělo by si udělat takový náhled co by se dalo dělat s tím časem.

Vždy mi moc lákala meditace. Obdivovala jsem ty lidi co vydrželi nic nedělat. Pokoušela jsem se o tento zvyk také, ale nikdy mi to nepřišlo tak moc příjemné. Když se řekne meditace, tak mi pak následně naskočí jóga. Jop, to by šlo. Jógu mám o dost radši. Mohla bych si třeba víc číst, to taky není na škodu. Mohla bych psát, malovat, tvořit. Ach, co já bych mohla udělat se svými dvaceti minutami... Mohla bych se jimi i změnit.

Někdo by navrhl - Tak se uč do školy! Jo, to se snadno řekne, ale kdo je ochoten se učit navíc do školy. Každý chce spíš pauzu od té školy. Je pro mě čím dál těžší se přinutit k učení. Nelíbí se mi šprtání jen abych měla dobrý známky. Proto se i docela těším na vysokou, protože když už se budu muset učit tak to bude k přípravě na budoucí povolání, doufám.

86,5 hodiny radosti s Přáteli. Je na čase v příštích týdnech je strávit jinak. Docela se na to těším, možná i budu více se svými opravdovými přáteli.

Jak bys nahradil své seriálové chvilky ty?

Pohanka

Příjemný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Které slovo tě zaujalo?

Lustr 28.6% (4)
Satanáš 21.4% (3)
Burda 14.3% (2)
Koruna 14.3% (2)
Šlehačka 21.4% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama