Co se skrývá za dnem lahve?

4. listopadu 2017 v 17:21 | Nindë |  Vážná věc


Takže co se skrývá za dnem lahve? Uvolněnost, spokojenost, odvaha a později prázdnota, provinilost a horší zdraví.

Už je to nějaká doba, co jsem byla proti alkoholu. Byla jsem dost hrdá a opravdu jsem se napila jen minimálně. Obvykle, když jsem ochutnávala něco ze skleniček rodičů, po jejich dovolení. Tahle má zásada byla bohužel zničena a to mi mrzí.

Byl páteční večer a já jsem si s kamarády v klidu připíjela a bylo mi jedno, že to není dobré rozhodnutí. Vyloženě opile jsem si připadala zatím asi třikrát, ale stačilo mi to. Je to docela zvláštní pocit. Člověk vnímá jinak čas a jeho možnosti se rozšiřují. No to možná není pravda, protože možnosti má stále stejné, ale až teď ho napadne některé z nich uskutečnit. Já jsem sama od sebe občas taková impulzivní a udělám věc, která mě v tu chvíli napadne a neřeším dopředu její následky ani to, že to je třeba něco, co není obvyklé.

Hlavní důvod proč nejsem opilá, když jdu s kamarády večer někam je ten, že je to kurňa drahý a mně se nechce investovat. Je mi přirozeně proti srsti vyhazovat peníze za takovou hloupost jako je alkohol, ale i tuhle svojí přirozenost občas hodím za hlavu.

Nezdraví je dalším důležitou součástí opíjení. Já mám normálně docela problémy s pletí, ale tedy den po propíjení peněženky se projeví svinstvo co jsem do sebe ládovala na mém obličeji. A to je především hlavní důvod toho, proč nemám zájem o to si tak moc huntovat tělo. Zdraví je podle mě pilířem všeho a nechci ani vědět co už mi udělal alkohol zevnitř.

Neříkám, že se nikdy v životě znova nenapiju, ale rozhodně střídměji a s větší obezřetností. Nebude lehké netáhnout s některými kamarády vždy za stejný provaz, ale oni to zvládnou. Doufám, že mi tohle vysněné opětovné omezení alkoholu v mém životě vyjde bez toho, abych se musela přestat bavit s kamarády po večerech ve městě. Uvidíme...

Dýňové koření

Překrásný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vykřikneš, když se doma narazíš na roh nábytku?

Do P*če! K*rvá! 50% (5)
Áááááh 10% (1)
*nekřičí ale zatíná zuby a funí* 40% (4)
Byl jsem postřelen!!! 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama