Naučit se říkat ne

5. září 2017 v 19:56 | Nindë |  Random


Můj obdiv má hodně lidí. V podstatě u všech jsem měla moment kdy něco udělali a já jen stála s otevřenou pusou a říkala si: "To jsou takoví machři! Škoda, že na ně nikdy nemám." Jedná se o úspěchy, výtvory, nápady, vlastnosti, činy a mnoho dalšího. Každý má něco skvělého.

Obzvlášť schopnost říct ne, stát si za svým a taková ta "drsnost" mě vždy lákala. A to je docela jednoduché vysvětlit, protože já sama taková vůůůbec nejsem. To co nemáš, to chceš. Nelze to převést u všeho, ale tak víš o čem mluvím.

Moje kamarádka Krutovládkyně je ta neskutečně razantní osoba a já jí díky tomu naprosto zbožňuju. Dokáže totiž tak nějak vyrovnat tu mojí lítostivou stránku. Když Krutovládkyně řekne ne, tak prostě ne. Když něco poví, tak to je pravda. Když opravdu nechce, tak to nebude dělat. Přijde mi, že je paní svého života, nikdo se jí nebude do něj srát a je jí jedno co si o tom společnost pomyslí. Samozřejmě tohle není vždy pravda, dokáže být i velmi přívětivá a občas o určitých věcech taky až moc přemýšlí. Ale jde tu o to, že ta její divočejší stránka existuje a rozhodně jí to přináší hodně výhod.

Já jsem spíš odpouštěcí typ než ten, který nenechá lidi si to vyžrat (i se smetanou navrchu). Když zrovna mě nic nenaštve, tak jsem řekla bych mírumilovná a chtěla bych aby se všichni měli dobře i když to dopadne tak, že mi lidi budou šlapat po hlavě. Tak nějak jsem už přizpůsobená k tomu se obětovat a to je špatně. Měla bych se občas postavit na nohy a říct ne. Ne?!

Dokážeš se postavit za svoje názory?

Houskové knedlíky

Krásný a stále pozitivní den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama