I podivný sen může být příjemný

26. září 2017 v 20:11 | Nindë |  Random


Moje sny pro mě byly vždy důležité. Nehledala jsme v nich nikdy moc skrytý význam, ale užívala jsem si ten fakt, že je v nich možné úplně vše. Dřív jsem si vedla deník snů. Přestala jsem poté, co jsem zas chodila spát tak pozdě, že jsem si pak ráno myslela, že se mi snad nezdál jediný sen za celou noc.

Rozhodla jsem se tady podělit o jeden takový sen, který se mi jednou zdál. Nejde ani tak moc o co tam šlo jako spíš jak jsem se cítila během jeho prožívání.

Ležela jsem jako každou noc ve své posteli. Ale tentokrát jsem byla zcela vzhůru, protože mě z mého snění vyrušila přítomnost někoho v domě. Měla jsem být doma sama, ale najednou jsem tušila, že nejsem. Tak jsem v nočním úboru seběhla schody do přízemí naší řadovky a vyběhla z domovních dveří ven. Na ulici nebyly klasické předzahrádky oddělené ploty nýbrž volné trávníky jako z amerických filmů. Ve tmě jsem začala utíkat pryč od našeho domu. Cítila jsem jak se mi ponožky nasákly bahnem a plíce mi plnil studený vzduch. Neohlížela jsem se, protože jsem nějak věděla, že za mnou někdo běží. Byla jsem si jistá tím, že jsem pronásledována. A tak jsem na konci ulice neobvykle zahnula doleva a běžela k osvětlené hlavní silnici. Viděla jsem, že se tramvaj řítí po kolejích k zastávce a já stále vytrvale běžela, abych se k ní dostala. Opravdu jen o fous jsem nastoupila do posledních tramvajových dvěří a oddechla si. Teď jsem ho setřásla.

Tenhle sen je pro mojí duši požehnáním. Moje tělo se naplňuje záhadným pocitem. Mám dojem, že je to pocit života. I jen vzpomínka na tento sen mi potěší. Adrenalin je něco tak neobvyklého v mém běžném žití a mám dojem, že ho potřebuju víc a víc, protože mi našeptává, že žiju.

Máš taky nějaký hezký sen?

Pepř

Vysněný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kde bys chtěl skončit po smrti?

Nikde 22.7% (5)
V pekle >:D 13.6% (3)
V nebi O:) 40.9% (9)
Nic z toho... :P 22.7% (5)

Komentáře

1 Serenity Serenity | Web | 26. září 2017 v 20:56 | Reagovat

Je pěkné že snům dáváš takový důraz. Mě by nikdy nenapadlo si vést o nich deníček. ♥

Když jsem četla tvůj popis měla jsem pocit jako kdybych v tom snu byla také , nebo alespoň že ho vidím jako na velíkém plátně.

Ačkoliv bych ráda odpověděla na tvou otázku, tak mě už se sny moc nezdají a pokud ano tak jsou celkem osobní. ♥ Možná je dobrý nápad vést si ten deníček! XD

Také ti přeji vysněný den! ♥

2 Nindë Nindë | Web | 28. září 2017 v 8:37 | Reagovat

[1]: Děkuji moc :)
Osobní sny je přece jen dobré si nechávat pro sebe ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama