Zlatokopka

1. srpna 2017 v 21:49 | Nindë |  Posedlá kreativitou


Sukně tak krátká, že kdyby sbírala propisku ze země, tak ukáže své růžové kalhotky. Výstřih hluboký jak Mariánský příkop a prsa objemná jako nafukovací balóny. Celkově na sobě má opnutý textil jako každá kvalitní štětka. Ale tohle není žádná kurvička. Tohle je jen zlatokopka, nyní usazená za svým kancelářským stolem.

Pohodila si vlasy a natřela si další vrstvu rtěnky. Poslala svému odrazu v kompaktním zrcátku vzdušný polibek a vrátila se k projíždění porno stránek na počítači. Pomalu si hladila své křivky a blížila se svou drobnou ručkou k rozkroku. Vyrušilo jí ale zaklepání. Zavřela stránku v prohlížeči a nechala vstoupit svého asistenta. Trochu rozklepaně jí položil sklenici s vodou a zákusek před ní na stůl. Sladce mu poděkovala a při jeho odchodu hodnotila jeho mlaďoučké tělo. Ještě se rozhodla napít vody před tím než bude pokračovat v práci, ze které byla vyrušena. Usrkla si ze sklenice. Jen co jí odložila začala se třást.

Její ňadra se prudce zvedla jak se snažila popadnout dech. Roztřesenou rukou sáhla po nůžkách ležících na kraji stolu. Bez zbytečného otálení si je zabodola do srdce. S vytřeštěnýma očima postupně umírala a její stisk na nůžkách zeslaboval. Nakonec se její tělo svezlo z otáčivého křesla na zem.

Dalekohled jsem odložil na malý stolek u okna. Samolibě jsem se usmál. Jsem zlatokop, který okrádá zlatokopky a teď si jdu vyslechnout od policie, že má žena zemřela. A pak shrábnu to co po ní zbylo.


Rychlý, přepísklý příběh vymyšlený při posezení u okna. Snad ti nepřipadala povídka příliš nemravná.

Kuskus

Krásný, ne zas tak krutý den ti přeje, tvá Nindë 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama