Romantika

14. června 2017 v 17:22 | Nindë |  Téma týdne


Co bych si z celého srdce přála? Půlnoční tanec před katedrálou.

Je to takové zvláštní přání. Je mi jedno, jestli je ten můj "pravý" na opačným konci světa, nebo za rohem. Ale až ho najdu a bude to to pravé ořechové, tak ho zatáhnu na to náměstí mého rodného města a zatančím si s ním tam. Za tmy, před kostelem, za jakéhokoliv počasí tam s ním budu ignorovat procházející lidi kolem a celkově celý svět.

Já jsem zvláštní kombinace romantičky a úchylné, neslušné, zkažené dívenky. Někdy se okolí diví na co já to nemyslím. Ale když se nad tím zamyslím, tak téměř nikdo nemá zdání o mých romantických představách. Já si je totiž nechávám spíše pro sebe, protože je to 1) divné říkat kamarádům a za 2) tím, že nejsou vyřčeny jsou ještě kouzelnější.

Abych uvedla některé své neúchylné nápady... Třeba by se mi nehorázně líbilo nějaké to milé překvapení. Žila bych si ten svůj nic moc den a najednou by se přede mnou ten člověk objevil a chtěl by se mnou klidně strávit celý den. To mi přijde docela milé. Pak bezcílné bloudění městem. Já jsem totiž ten typ, který chodí dost rychle a bylo by neuvěřitelné, kdyby mě někdo dokázal zpomalit a vychutnával si se mnou architekturu. A do třetice bych uvedla hraní si na hřišti v dešti. Já totiž jsem značně hravá a navíc bych hodně ráda zrušila své nastavení o neustálém nošení deštníků, takže takováto aktivita by to ideálně spojila.

Kde se ten "pravý" nachází, tak to je těžké říci. Kdy se mi poštěstí s ním toto všechno provést je taky těžké říct. Hlavně ani netuším jestli se to vůbec stane. Protože...

" Každý přijímá takovou lásku, jakou si podle svého názoru zaslouží. "

- Stephen Chbosky, Ten kdo stojí v koutě


A u mě si myslím tento citát platí dvojnásobně. Já mám názor, že si spoustu věcí nezasloužím a přijímám je jen z donucení či zvyku. A právě všechny ty mé hezké romantické vysněnosti si pravděpodobně nezasloužím a tak není třeba je nadále řešit...

Paprika

Překrásný den ti přeje, tvá Nindë


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak na svět pohlížíš?

Optimisticky 27.3% (3)
Realisticky 63.6% (7)
Pesimisticky 9.1% (1)

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 14. června 2017 v 19:27 | Reagovat

Není nad romantiku, také maluji milování pod širým nebem...

2 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 15. června 2017 v 6:10 | Reagovat

Máš krásné romantické sny. Já se jen bojím, jestli tu svou pravou lásku najdu.

3 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 15. června 2017 v 6:10 | Reagovat

Jinak krásný nový design ❤❤❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama