Legendární den

6. června 2017 v 17:50 | Nindë |  Random


Je vůbec možné, aby byl každý den legendární?

Před měsícem jsem si zavedla sešit na zážitky. Za ten měsíc se tam nashromáždilo, na můj vkus, docela dost věcí. Pro někoho může být devět zápisů asi málo, ale mně stačí. I tak mi přináší potěšení jejich znovuprožívání, když si pročítám těch pár listů papíru.

Dneska jsem se měla dobře, až téměř na výbornou a tak jsem přemýšlela zda-li mám zapsat i dnešní den do svého sešítku. Ne každý den se člověk fotí s celou třídou (pak i jen s její částí), vyslechne si skvělou improvizovanou hudbu od spolužáků (i tu neimprovizovanou od kamaráda), namaluje si nehty barvami naproto neurčené k lakování nehtů a nemá se jednoduše tak dobře. Vím, ale že by dnešek mohl být lepší. Nemyslím tím, že by se nemusely vyskytnout určité nedostatky a problémy. Já si myslím, že právě problémy patří do života a mnohdy z nich jsou také dobré příběhy a prožitky.

Dnešek ještě může být legendární, ale nevím jak bych dokázala zázračně vylepšit svou náladu aby si myslela, že dnešek nebyl jen přežitý. Samozřejmě si cením všeho co se dnes událo a věřím, že se to neudálo jen tak. Svým způsobem je tohle nejlepší den mého života. Protože dnes je nyní a tím pádem je to nejlepší den v roce a taky v mém životě. Dnes se můžou dít zázraky. Ne včera ani zítra.

Ale tak stejně už je dnešek zaznamenán. Tady. A asi je víc důležitý než si uvědomuji, když ho má duše vyhodnotila jako dobré téma článku.

Takže moje konečné vyhodnocení? Dnešek je legendární. Stejně jako každý den. Každým dnem jsme tvarováni do naší dnešní podoby a měli bychom si toho vážit.

Pečená brambora

Naplno užitý den ti přeje, tvá Nindë


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak na svět pohlížíš?

Optimisticky 27.3% (3)
Realisticky 63.6% (7)
Pesimisticky 9.1% (1)

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 13. června 2017 v 16:09 | Reagovat

Krásná myšlenka. Je dobré, že každý tvůj den je legendární.

2 Nindë Nindë | Web | 13. června 2017 v 16:25 | Reagovat

[1]: Díky :) ale ne že bych si každý legendární den pamatovala do všech podrobností :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama