Ruce

22. května 2017 v 16:24 | Nindë |  Random


Ruce jsou části našeho těla, které nás dělají námi. Ani lidoopi nemají tak dokonalé ruce jako my. Lidské ruce dokážou přenášet velké předměty, ba i dělat tu nejjemnější a pečlivou práci jako je vyšívání, vyřezávaní, sestrojování hodinek a další droboučké práce.

Ruce mi vždy byly velmi drahé. Díky nim se může ničit i tvořit. Někdy pohlédnu na své ruce a říkám si co to provedly. A jindy se na ně podívám a říkám si co by mohly dokázat. Obzvlášť ty moje hbité klobáskové prsty pro mne znamenají nekonečnou moc a je škoda, že jí nevyužívám.

Na jinou notu... Při vycházce s kamarády občas tak máchám rukama, že se občas dotknou jejich rukou. Této situaci jsem začala říkat misstouch vzhledem k tomu, že se mi to s kamarádkou stávalo tak často až to skoro vypadalo, že to dělám schválně. Já mám jen prostě ručky chmatačky. Musím říct, že poslední dobou si své ručičky začínám více hlídat (dají se do kapsy/přidržují tašku/drží něco jiného), protože v určitých situacích by to opravdu mohlo být trapné.

Celkově si myslím, že naše ruce si zasluhují obdiv a větší péči a ohledy. Chudáci ti lidé, kteří je nemají. Těch je mi upřímně líto. A tak tě vyzývám k tomu, aby jsi měl své ruce rád tak jak si to zasluhují, využíval je jen k dobrým účelům a vedl je k tomu po čem toužíš.

Tvarohová buchta od maminky

Příjemný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvá oblíbená obličejová část?

Oči 42.9% (3)
Nos 14.3% (1)
Uši 0% (0)
Rty 14.3% (1)
Tváře 28.6% (2)
Čelo 0% (0)
Brada 0% (0)

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 23. května 2017 v 19:59 | Reagovat

Nad tím jsem takhle nikdy nepřemýšlela

2 Nindë Nindë | Web | 23. května 2017 v 20:26 | Reagovat

[1]: Ale určitě jsem tě teď na ty myšlenky přivedla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama