Narozeniny

27. května 2017 v 22:54 | Nindë |  Random


Jelikož se mé narozeniny děsivě blíží, tak bych se chtěla k nim také nějak vyjádřit.

Narozeniny jsou podle mě (a myslím i většiny lidí) rozhodně důležitější než svátek. Narozeniny přece jen oslavují toho jedince jako takového. Svátek je jen připomenutí ostatním jak se ten člověk jmenuje. Spíše by to chtělo poblahopřát rodičům, že si to děťátko tak pěkně pojmenovali.

Své narozeniny nevnímám jako úžasnou událost. Nelíbí se mi, že by se měli najednou lidi chovat ke mně mile a nějak vyjímečně než v jiné dny. Dárky se mi docela těžko přijímají, jelikož nemám nejmenší páru, jak jsem si je zasloužila. Od rodičů jsem zvyklá dostat ten jeden hodnotný dárek, na kterém se dohodneme. Ostatní mi ale opravdu nic dávat nemusejí, ale část jich si stejně nedá říct. Lidé by mi udělali největší radost, kdyby mé narozeniny přešli.

Dávání dárků ostatním ale beru pozitivně. Mám dojem, že si ten hýčkající den zalouží. A obzvlášť mi potěší, když jim můj dárek udělá radost. To mám pak fajn pocit z dobře odvedené práce. Někdy je peklo vymyslet ten pravý dárek pro toho druhého a jindy mám dárek vymyšlený už skoro půlroku dopředu.

No narozeniny jsou pro mne trochu strašidelná záležitost. Ráda budu mít nějaký ten speciální den až ho budu hodna. Což díky svým nárokům na sebe bude až za uherský rok. Do té doby prosím výroční den, kdy jsem spatřila světlo světa, ignoruj.

Borůvkový koláč

Veselý den ti přeje, tvá Nindë


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Děsí tě být jiný?

Hahaha... ani trochu 35.4% (28)
Jenom mírně 25.3% (20)
Jo a jak... 13.9% (11)
Blu blu blu blu blu 25.3% (20)

Komentáře

1 un-ordinary-girl un-ordinary-girl | 29. května 2017 v 21:22 | Reagovat

Já narozeniny miluji. Z velké části proto, že všichni zapomenout na své hádky a konflikty a baví se, tanci a na všechno tak nějak zapomenou.

2 Nindë Nindë | Web | 30. května 2017 v 17:34 | Reagovat

[1]: Tak to je fajn, že si je dokážeš užít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama