Když se mé ruce a nohy pohybují

6. května 2017 v 23:21 | Nindë |  Přiznávám se... jsem jednorožec


Je zvláštní, že jsem se ještě nerozepsala o své oblíbené činnosti. Áno i když se to může zdát zvláštní, tak já opravdu ráda tancuji.

Tancuji především doma. Když jsme sama v pokoji. Pouštím si svou oblíbenou hudbu a ty pohyby prostě přicházejí samy. Samozřejmě ještě záleží jestli mám dobrou náladu. Když jsem zrovna smutná, tak se mi moc tancovat nechce a ani tancovací písničky nepomohou.

Neznámé písničky také vybírám do svého playlistu podle toho jestli mě nutí k tanci. Jestli dokáží mé tělo nějak rozpohybovat. Někdy postačí i jen klepání nožkou do rytmu a už si písničku ukládám.

Rok a půl zpátky jsem chodila do tanečních. A i když jsme se učila klasické tance, tak mě to neskutečně bavilo. Nejsem žádná přebornice v tancování. V tanečních jsem svému partnerovi také mnohokrát šlápla na nohu a měla jsem potíže s tím být narovnaná (jako ostatně vždy). Ale to nemělo vliv na mojí zábavu.

Doma se vždycky vrtím jak chci. Teda párkrát se taky stalo, že jsem byla tak rozpohybovaná, že jsem třeba nohou třískla o nábytek... no každý z nás tu bolest zná. V mém pokoji mám velké zrcadlo, takže se můžu při svém tancování pozorovat i když mi to teda nic moc nepřináší.

Můj tanec je prostě můj a podle toho i vypadá. Je jednoduše podivný. Ti co mě znají nejspíš sami ví, že je zvláštní. Občas totiž nějaký ten nezvyklý pohyb udělám i na veřejnosti mezi kamarády. Mám opravdu pocit, že se pak za mě neskonale stydí. Ale tak když se ona nálada střetne s dobrým rytmem, tak jednoduše musím...

To je vše co bych ti chtěla o mém tancování sdělit. A co ty? Rád si potancuješ, nebo se této aktivitě vyhýbáš?

Zralá Gouda

Den plný energie ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Děsí tě být jiný?

Hahaha... ani trochu 36.3% (29)
Jenom mírně 25% (20)
Jo a jak... 13.8% (11)
Blu blu blu blu blu 25% (20)

Komentáře

1 Anonym Anonym | 10. května 2017 v 18:59 | Reagovat

Znám ty chvíle, kdy jste chyceni do sítě muziky, spíš ale než tancovat, tak se snažím zpívat. (V duchu se sice omlouvám všem sousedům z možných i nemožných stran.) Bohužet se přes hlas originálu neslyším, takže je můj názor na "znělý" hlas mírně zkreslený. :D

2 Nindë Nindë | Web | 12. května 2017 v 17:30 | Reagovat

[1]: Věřím tomu, že tvé zpívání je úžasné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama