Tajemství

1. dubna 2017 v 21:41 | Nindë |  Random


Poslední dobou se potýkám s velkým problémem. Strašně moc chci psát, tvořit, vymýšlet si. Jen nevím co. Mám čas, už píšu, ale nepíšu nic zajímavého. V mém životě se nyní děje tolik zajímavých a úžasných věcí, ale občas si člověk musí něco nechat pro sebe. Tajemství jsou kouzelná.

Kouzlo tajemství může být prosperující i škodlivé. Škodlivé jsou obvykle ošklivá tajemství o kterých opravdu nikdo neví. Nebo třeba o nich někdo ví, ale nemůže se s nimi o nich bavit. Tím třeba myslím některá má tajemství z dětství. Jsou to takové trapné, nevhodné tajemství, o kterých se jednoduše nezmiňuji, protože bych se tak děsně styděla za svou hloupost a naivitu. Mezi další druh škodlivých tajemství patří ty, které nejdou ani vyjádřit slovy. Jsou to spíš pocity, které se bojím dát najevo, protože nevím co by si o mně ostatní pomysleli a tak mě ty tajemství postupně užírají zevnitř.

Co se týče prosperujících, hezkých tajemství, tak tam patří jednoznačně ty, které vyvolávají nějaké hezké vzpomínky. Jsou to tajemství, které nesdílím s ostatními, protože kdybych se o nich zmínila, tak už nebudou na mě mít takový efekt. Nebudou to ty krásná tajemství, která mě naplní hrdostí a vyvolají dobrou náladu. Dalším typem jsou sdílená příjemná tajemství. Jestliže máte s někým nějaké tajemství o kterém nikdo jiný neví, tak dokáže sloužit jako vteřinové lepidlo mezi vámi, protože spojuje. Je to něco co je jen mezi vámi dvěma a nemáte potřebu se dělit o něj s někým jiným.

No tak to jsem ráda, že jsem dokázala vytvořit souvislý text na jedno téma. Zajímalo by mě jestli znáš ještě nějaký typ tajemství. Já pravděpodobně na nějaký pozapomněla a teď si na něj už nevzpomenu.

Brusinky

Překrásný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád sám sebe?

Ano! Zbožňuju se :3 57.1% (4)
Nijak zvlášť 0% (0)
Ne :( 14.3% (1)
Nevim, takže ovesná kaše 28.6% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama