Plavání

19. dubna 2017 v 20:45 | Nindë |  RandomAsi by to chtělo napsat o nějakém odlehčenějším tématu. Takže se rozepíšu o plavání.

Já sama neuvěřitelně ráda plavu. Moc ráda se cachtam ve vodě a celkově vodu zbožňuju. To nadnášení je boží. Nevadí mi plavat sem a tam ani se cárat u břehu a hrát si. Není mi pět, ale ve vodě je nutno si hrát v každém věku. Stačí si jen nabrat vodu do dlaní. To jak je tekutá a přitom lehká. Jak je průhledná a stejně to v ní hraje barvami. Nejde mi nějak se držet zpátky, když jde o krásy vody.

Toto pololetí máme v osnovách zapsané, že bychom si měli zopakovat jak se to plavčí. Takže už několik měsíců chodíme do bazénu, kde máme vyhrazenou vždy jednu lajnu, ve které plaveme jen my. Tím my myslím mne a mé spolužačky. Teda ty, které zrovna mohou nebo nenakupují (mrk mrk). Stalo se několikrát ovšem, že jsme to nebyly jen my, žačky, které plavaly. Občas, nebo spíše téměř vždy se k nám připojil náš učitel tělocviku. Tak abych ho popsala nějak. Je to pohodář, mladý, vysportovaný a stalo se, že jsem před ním v minulosti na tělocviku měla pár zajímavých hlášek, jako třeba "Ještě jedno slovo a..." (díky Týno), "Jděte do háje už..." (hrála se vybíjená, musela jsem si postěžovat poté co mě zas trefil míč). Ale jinak je to fajn učitel, jen mi vadí, že se před námi, studentkami vystavuje polonahý. Jakože, pardon. Vím, že nejsme malé a tak, ale stejně... trochu důstojnosti by to chtělo. Jeho svalů si nikterak neužívám. Jsem totiž taková ta podivná holka, která nemá ráda na klucích přílišné svaly, které pak spíše nahánějí hrůzu než obdiv a jsem mírně stydlivá i když se to nemusí napřed zdát.

Ale jinak si na plavání stěžovat nemůžu. Vždy si zaplaveme tak deset bazénů a jdeme do páry. Pak už jen klasický rituál: sprcha - převlíkání před cizíma i známýma a to se děje i před plavání samozřejme... (ale stejně tu nahotu před lidmi moc nemusím... celkově se raději moc neukazuju... i doma nejsem nejraději, když mi během převlíkání do pokoje vtrhne nějaký člen rodiny) - rozčesání vlasů a celkově dooblečení, dopřezutí - brzký odchod. Celkově končíme dřív, než bychom končily, kdybychom měly normální tělák. Takže já si myslím, že se to školní plavání vyplatí.

Uzavřu to tím, že všechny vás mám ráda jako vodu. Což znamená převelice moc. Plavču zdar!

Kobliha

Vlídňoučký den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaká je tvá oblíbená barva?

Modrá 21.7% (13)
Zelená 16.7% (10)
Žlutá 10% (6)
Červená 1.7% (1)
Oranžová 1.7% (1)
Fialová 10% (6)
Není tu ._. 11.7% (7)
Žádnou oblíbenou nemám 0% (0)
Mám rád palačinky 26.7% (16)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama