Oblíbenost

6. dubna 2017 v 21:49 | Nindë |  RandomPoslední dobou si víc a víc všímám oblíbenosti. Zjišťuju, že i když si myslím, že mám s někým dobrý vztah, tak tomu ve skutečnosti ani není. Já mám samozřejmě takovou tu iluzi, že jsem hodná na všechny. Opravdu se snažím o to být milá i na lidi, které nemám ráda. A to buď z toho důvodu, protože oni jsou na mě milí, nebo protože nechci aby si o mně mysleli něco špatného a zbytečně nepomlouvali. Proč si to nepřiznat... v podstatě usiluji o oblibu u všech. Nebo minimálně o neutrální vztah.

Ale nedaří se. Minulost je minulost a někteří lidé nezapomínají, nepřijímají změny. A má minulost mi u dost lidí kazí současný vztah. Ale já nemám na to některé z nich přesvědčovat o tom, že nejsem co jsem bývala. Nechci jim věnovat ten čas. Nestojí mi za to. Možná jsem sobecká a sebestřední. Snažím se to eliminovat a zajímat se o lidi, jejich zájmy, názory a celkově o jejich osobnost. Ale jen u těch, které považuji za vhodné a lahodící mé duši.

Znám spoustu úžasných lidí, kteří i když jsou naštvaní, tak jsou stále milí a hodní. Nechápu jak to dokážou. Ale stejně nejsou oblíbení u všech. Vždy se najde alespoň jeden člověk, který je odsoudí. Za jejich dobrotu, naivitu, přívětivost.

Někteří lidé sice ví, že jsou zlí, ale nechtějí s tím nic dělat. Jsou nepříjemní dál. Dělají ostatním naschvály a baví je to. Tohle v životě nepochopím. Jak dokáže někdo ublížit nevinnému? Já sama nejsem vždy nejhodnější. Někdy mám špatnou náladu a vyjedu třeba na někoho i když si to nezaslouží. Věř mi, že si to pak dost vyčítám. Ale pozor... když mám své červené období v měsíci, tak jsem překvapivě přívětivější. Každopádně bych musela být hodně zoufalá a nahněvaná, abych dokázala závažně ublížit svým blízkým.

Toť vše co bych chtěla sdělit. Je na tobě, aby jsi usoudil, zda to bylo plýtvání slovy.

Ochucená voda

Přeúžasný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Děsí tě být jiný?

Hahaha... ani trochu 36.3% (29)
Jenom mírně 25% (20)
Jo a jak... 13.8% (11)
Blu blu blu blu blu 25% (20)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama