Youtube

12. února 2017 v 18:55 | Nindë |  Vážná věc


Youtube je magická webová stránka, která nabízí nepřeberné množství nejrůznějích videí. Můžete zde najít písničky, recenze, gameplaye, zábavná videa, vlogy, naučná videa a spoustu dalších. Youtube byl založen roku 2005 a spadá pod společnost Google. Já jsem této stránce propadla v roce 2013.

Vše začalo nudným letním dnem, kdy jsem se rozhodla si najít nějaká videa ohledně hry The Sims, kterou jsem zbožňovala. Objevila jsem tak českou youtuberku Defi, která stále natáčí na tuto hru gameplaye. Postupně jsem se zamilovála do dalších youtuberů a youtuberek a nejen českých. Ze začátku roku 2014 jsem se konečně podívala na videa od Pewdiepiee. Nejvíc odebíraného youtubera světa. Byla jsem na sebe strašně pyšná, že rozumím i anglickým videím.

Víc a víc osobností jsem odebírala a moje posedlost tímto serverem někdy hraničila až se závislostí. V roce 2015 jsem se dokonce vydala i na Utubering. Nebyla jsem jím ani nadšená ani znechucená. V této době začínaly českou youtube scénou otřásat nejrůznější průšvihy, ale ještě jsem se držela. V minulém roce se mi ale český youtube tak zhnusil, že jsem své odběry dost snížila a zůstala jsem věrná jen pár vybraným českým youtuberům a více zahraničním.

Nedávno jsem uspořádala další čistku svých odběrů. Jediným českým youtuberem, který se v mých očích nikterak nezkazil a stále mě zajímá je Kovy. Je to jediný český youtuber, který se u mě udržel. Momentálně aktivně sleduju nová videa pouze 6 kanálů. To je dost podstatný rozdíl oproti nějakých 40 před dvěmi lety.

Takže co tímhle vším chci říct? Nestrachujte se, že by mladá generace byla ulítlá na youtube věčně. V určité fázi dospívání si uvědomí svoje priority a přestanou být youtubem tak moc fascinovaní. Měli by uvidět prohnilost některých jeho spolutvořitelů a měli by ho z velké části opustit. Ale samozřejmně také záleží na tom jestli budou mít na to se odpojit od stáda youtuberových oveček.

A co si myslíš ty o této internetové stránce a všem co se jí týká?

Pomeranč

Krásný den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak na svět pohlížíš?

Optimisticky 27.3% (3)
Realisticky 63.6% (7)
Pesimisticky 9.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama