Zima v mých očích

3. prosince 2016 v 18:51 | Nindë |  Random


Zima je pro mě skvělý čas být doma zachumlaná v dece. S čajem v ruce a s žádnými starostmi v hlavě. Chladno, které zimu provází mě zas tak moc nebaví. Zvládnu být venku a mrznout až na kost, ale nejsem z toho nadšená. Asi si říkáš, kdo bych chtěl mrznout. No já znám člověka, kterému nedělá problém si vzít jenom triko a mikinu (plus že jo kalhoty atd...), když je venku pod nulou, beru ho za extrémního otužilce vzhledem k tomu, že je ke všemu jako kost a kůže.

Co na zimě mám hodně ráda je sníh. Sníh je boží. Zvlášť když z nebe padají trakaře a člověk vidí tak na 10 metrů. Mírně nebezpečné, ale je super jak všude poletují zmrzlé vločky. Jakoby na nás nebesa spouštěla konfety a chtěla abychom slavili. A my slavíme. Doma o Vánocích. Jak jsem už v dřívějším článku psala, tak mě se vánoční nálada vyhýbá obloukem, takže já zatím neslavím, ale brzy doufám budu.

Zima je takové období k zamyšlení a odpočinku. Slunce moc nesvítí a když už by mělo svítit, tak je schované za mraky a proto mám ráda ještě momenty v zimě když svítí sluníčko, ale člověk vidí jinovatku na trávě, nebo lépe pěknou nově napadanou vrstvu měkkého snížku.


Tak pojď se mnou oslavovat zimu jak si to zaslouží. Veselostí a klidem.

Hezké zimní dny ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvá oblíbená část dne?

Ráno 15.4% (4)
Dopolene 7.7% (2)
Poledne 0% (0)
Odpoledne 11.5% (3)
Večer 50% (13)
Noc 15.4% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama