Moje srdcové zvířátko

14. prosince 2016 v 13:07 | Nindë |  Téma týdne


Každý má v srdci nějaké to zvířátko. Ať už si ho člověk vytvořil sám, nebo tam hnízdí od začátku. Jednou za nějaký čas se zvíře, které je v nás, projeví. Lidé jsou překvapeni a diví se, co to do nás vjelo. My pokrčíme rameny a podivíme se nadtím, jak moc nás neznají. Nemysleli, že to naše zvíře je takové.

Moje zvíře by mělo být chupaté. Dlouhé béžové chlupy. S placatým nosem, protože přes něj dostalo, když strakalo nos do cizích záležitostí. Oči na vrchu hlavy a hlavně veliké proto, že si vždy nabere víc než zvládne. Rty velkými ale pusou malinkatou, protože to co chce doopravdy říct neřekne, ale jinak kecá o sto šest. Uši má velké kulaté, protože slyší všechno možný a rychle se mu to z hlavy taky vykouří. Ruce má dlouhé se zahnutými drápy, protože je to takový chmaták co do všeho ničivě zasáhne a musí si do všeho nípnout. S nohama dlouhýma a silnýma, protože utíká před vším možným a nechce zůstat při zemi. Záda má kulatá od neviditelné tíže a břicho zakulacené od spokojenosti. Nejmenuje se mým pravým jménem. Jeho jméno je jiné. Plné naděje a touhy. Ale každopádně je roztomilý. Když ho něco naštve tak se promění v buď ještě líbeznějšího tvorečka co nechá vše plynout, nebo se narovná do plné výše, založí si ruce a vrhá na ostatní zvířátka zlé pohledy a přinejhoršim něco popadne a třískne s tím o nejbližšího člověka.

Zkus si taky představit své zvířátko. Jaké by bylo?

Makaróny

Krásný, chlupatý den ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iris Iris | 18. ledna 2017 v 3:07 | Reagovat

Tvoje zviratko mi pripomina kapybaru. Nad svym vlastnim jsem nikdy moc nepremyslela, vzdycky jsem mela za to, ze je to kocka. :)

2 Nindë Nindë | Web | 18. ledna 2017 v 16:59 | Reagovat

[1]: Mě v průběhu připomínalo mravenečníka míchanýho s lenochodem :D Ale kapybara taky postačí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama