Prokrastinace

17. listopadu 2016 v 15:48 | Nindë |  Vážná věc


Nedokážu se k ničemu přinutit. Dělám všechno možné jen abych nedělala to co mám a vše odkládám. Prokrastinace... ta malá sviňa si mě našla. Moc nevím jak se jí zbavit. Prostě mě zajímá co se stane v další epizodě The Royals, jestli je nové video na youtube, nebo jestli mi písničky zlepší náladu. Nic z toho mi nijak nepomáhá (koukej na ty zápory! :D). Nemám vůli něco změnit. Jsem naštavaná, lituji se a všechno působí tak depresivně, smutně a nezábavně.

Točí se to stále dokola. Řeknu si, tak fajn... v celou se začnu učit angličitinu. Problémem je, že když nepřestanu prokrastinovat v celou (což obvykle nepřestanu), tak si řeknu, že se budu učit v půl. V půl si řeknu v celou... Furt se to točí a mě se to nechce zastavovat.

Asi budu muset něco začít dělat... Kouknu se na pár videí o prokrastinaci a doufám, že mě dostatečně motivují k činnosti. Bojím se ovšem, že se nebudu moct soustředit. Tak se kouknu na pár videí o soustředění. No když jsem na tom youtube, tak se kouknu i na nový video od Buzzfeedu, ne? A jsem zpět na krásném, ale zbytečném kolotoči, na kterém mě to moc baví, ale zároveň se mi dělá blbě.

Musím se změnit. Vím to. Změna je život.

Černý čaj s medem

Hezké a produktivní dny ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvá oblíbená část dne?

Ráno 15.4% (4)
Dopolene 7.7% (2)
Poledne 0% (0)
Odpoledne 11.5% (3)
Večer 50% (13)
Noc 15.4% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama