Moje vášeň

18. listopadu 2016 v 16:16 | Nindë |  Random
Každý žije z nějakých momentů. U mě ty momenty jsou večer nebo ráno. Vždy když se díky slunci obloha zbarvuje do červena, růžova, oranžova, žluta, světle modra, světle zelena a dalších úžasných barev. Ty okamžiky jsou pro mě připomínkou, že i když se děje cokoliv, tak se Země točí dál a i přes všechny strasti, slunce vždycky vyjde a vždycky zapadne.

Západy a východy slunce mám tedy nesmírně ráda a také nesmírně ráda je fotím. Bydlíme docela na kopci a tak mám krásný výhled směrem na západ. Nedokážu si představit bydlet někde v přízemním bytě směrem na jih nebo sever. Jak bych pak sledovala to co tak zbožnuji?


Když mě na nebi zaujalo něco jiného:

Když mě zaujalo něco úplně jiného:

Tak to by bylo vše... Vím, že moje fotografické schopnosti nejsou nejlepší, ale dělám co můžu :D Doufám, že tě nějaké fotografie zaujaly, pokud ano napiš mi do komentáře jaké :)

PS: Někdy se fotky mohou zdát podivně ořízlé. Omlouvám se, ale radši jsem je trochu upravila (jen co se velikosti týče. Barevně jsou takové jaké jsem je vyfotila). Alespoň se můžeš víc soustředit na kouzla na obloze, než na baráky :)

Rakvička se šlehačkou

Krásné slunečné i neslunečné dny ti přeje, tvá Nindë
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tvá oblíbená část dne?

Ráno 15.4% (4)
Dopolene 7.7% (2)
Poledne 0% (0)
Odpoledne 11.5% (3)
Večer 50% (13)
Noc 15.4% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama