Lednička a já

24. září 2016 v 8:32 | Nindë |  Random


Čáu! Podle mě už bylo dost těch mých článku o vylévání srdíčka atd... podle mě je teď čas na nějaké opět zajímavější psaní... jop, zajímavější pro mě zanemená to, že tu dnes chci rozebírat můj vztah s ledničkou.

Doma máme klasickou ledničku s dolním mrazákem. mrazák využívám předevčím, když potřebuji led a to je hodně málo, takže mám raději chladničku. Nyní je naše lednička docela dost plná a neuspořádaná. Ta neuspořádanost mě dohání k šílenství. Nejraději bych měla polici na omáčky a marmelády atd. dál poličku na máslo, sýry a šunky a pak třeba na mlíko, krabičky se svačinou, jogurty a tak. Teď mě děsí to, že se tam vůbec nevyznám.


Ledničku otvírá tak 2-5 krát za den. Nic se nesmí přehánět... Nejsem ten typ co stále čumí do ledničky a doufá, že se tam zázračně objeví to na co má zrovna chuť. Já jsem realista, co ví, že když něco chci, tak si to mam jít koupit.

Nedokážu si představit život bez ledničky. Netuším, jak by vypadala příprava a uchovávání jídel. Když někde nakoupí velký nákup, tak se musí možná třetina nákupu naskládat do ledničky a to nějakou tu chvíli zabere. Naše lednička je tak chytrá, že po nějaké době, když je otevřená a nikdo jí nezavře, tak začne pípat. Několik let jsem si myslela, že jediný lék na její nadávání je jí zavřít a zas otevřít. Před rokem jsem zjistila, že na ovládacím panelu lze zmáčknout na tlačítko alarm a ona přestane naříkat, takže už mě nepřerušuje, když láduju mozarelu do šuplíku na zeleninu ._. Jinak jsem moc šťastná, že lednička funguje a vůbec existuje.

A jaký vztah se svojí ledničkou máš ty? :)

Barbecue omáčka

Skvělý zážitek u příští návštěvy ledničky ti přeje, tvá Nindë

PS: ten obrázek má znázorňovat cestu k nebeskému ráji


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama