Jinakost - být jiná je fajn

14. září 2016 v 18:41 | Nindë |  Random


Hoj! :) Dnes jsem se rozhodla si udělat ze svých krátkých vlasů (dosahují asi tak k bradě) malé roztomilé culíčky. Ani nevíš, jak se mi líbily a jak skvěle jsem se v nich cítila. Roztomilá, divná a jiná. Normálně holku s takovýma culíčkama nepotkáš :D dost jsem se divila, že mi dělalo dobře, jak jsem byla jiná, jak jsem byla sama se sebou spokojená. Divnost a odlišnost mi lichotí a nijak moc mi nevadí, co si o mě myslí ostatní, jestliže já se cítím dobře.

Takže ti doporučuji udělat taky něco odlišného, ať jde třeba i jen o tvůj vzhled. Klidně si udělej linky, když je normálně nenosíš, vem si badass kšiltovku, kterou jsi nikdy neměl na sobě a vyzkoušej si, jestli se ti to na tobě líbí. A když ne, tak vyzkoušej něco jiného, co se ti vždy líbilo, jen jsi se bál, co na to řeknou ostatní. Vyzkoušej si jak se ti líbí změna a jestli se ti dostaví ten pocit, že ti už nezáleží na názoru ostatích, který mají na tvůj vzhled a osobnost.

Rozhodně nechci, aby jsi udělal moc velkou změnu. Pro začátek opravdu stačí jen třeba nějaký choker, nebo nějaký jiný výrazný doplněk, kterého si lidé všimnou, ale přesto to nebude tak obrovská změna. Pokud se ti zalíbí ta odlišnost, tak se klidně pusť do větších změn, jen se to nesmí přehnat, musí se ti stále zamlouvat to co se chystáš udělat.

Tak to byla moje rada, jak začít kašlat na to, co si o tobě lidé myslí, doufám, že nějaký z mých doporučení vyzkoušíš a dáš mi vědět :)

Kuřecí vývar

Hodně štěstí při zkoušení nových věcí ti přeje, tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Děsí tě být jiný?

Hahaha... ani trochu 35.4% (28)
Jenom mírně 25.3% (20)
Jo a jak... 13.9% (11)
Blu blu blu blu blu 25.3% (20)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama