Uličkoví lidé

26. srpna 2016 v 20:49 | Nindë |  Random


Přemýšlel jsi někdy o tom, že lidi které právě potkáváš na ulici, zastávce na tramvaj apod. už nikdy neuvidíš? Už nikdy se nedozvíš jaký jsou. Co když jsi právě prošel kolem své spřízněné duše. Nevíš to, protože jen tak se s lidmi bavit je divný a jak by člověk měl vůbec začít konverzaci?

Dnes jsem si šla vesele koupit jídlo do Pandy... taková ta dobrá asijská restaurace, levná a mají chutná jídla. To, že je to fajn fastfood dokazovalo i to, že tam bylo hodně lidí. Přede mnou stála málé děvčátko. To mě oslovilo a zeptalo se, jestli stojím ve frontě. Tak jsem jí odpověděla, že ano. A tak mi pověděla, že už mají objednáno, čímž mi vpodstatě naznačila, že můžu popojít blíž. Vtom jsem si všimla, že se jí něco hýbe v ruce, tak jsem se jí zeptala: To je krysa, nebo myš? Ona na to: To je potkan! Tak jsem se jí omluvila, že tyhle zvířata nedokážu rozeznat. Dozvěděla jsem se, že se jmenuje Eliška (ten potkan) a já si jí po její nabídce pohladila a musela jsem uznat, že je velmi hebká. Pak nás přerušila paní, co si šmátla pro plastový příbor a já si uvědomila, že na mě upřeně hledí holčičky otec, který právě s někým diskutoval po telefonu. Raději jsem se rychle odvrátila a objednala si. Mezitím holčička i její tatínek odešli. Poté jsem dostala své jídlo a za mnou se objevil holčičky taťka a bral si své jídlo a říkal děvčátku: Tak Klárko vem si svůj talíř a jdem. A tak jsem potkala Klárku a přemítala jsem nad naším setkáním, když jsem papala smažené nudle s kuřecím masem a četla si na čtečce. Musím říct že mi ten rozhovor zlepšil náladu na celý den.

Možná se začnu s neznámými lidmi bavit víc. Taky to někdy zkusíš? Neboj se toho, když si nesednete, tak toho člověka už možná nikdy neuvidíš :)

Jahoda s cukrem

Krásný život ti přeje tvá Nindë


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tak co? Přišel by jsi za ní? Za neznámou?

Ano 0% (0)
Ne 0% (0)

Komentáře

1 Vii Vii | Web | 28. srpna 2016 v 23:57 | Reagovat

Ahoj, Hehe...
Promiň, že to neni úplně k tématu, ale zkusit jsem to musela.
V  článku jsi mimochodem napsala, že máš čtečku.
Shodou náhod o koupi taky uvažuju(dlouhý příběh) a chtěla bych se tě zeptat,(I když jsou to asi trochu blbý otázky)musíš si všechny knihy kupovat?, proč je to lepší než různé aplikace na mobil(př.Wattpad)?, proč sis to pořídila ty? Jestli se ti nechce odpovídat, tak na to kašlíkuj XD a jestli jo, tak moc díky, tvoje odpovědi budou pro mě inspirací XD

2 Nindë Nindë | Web | 29. srpna 2016 v 16:49 | Reagovat

[1]: Hoj :) Já jsem si zatím žádnou knížku na čtečku nekoupila :D všechny knihy stahuju z internetu... většinou mi stačí zadat název knížky a za to pdf do googlu a už mi nějaký ten odkaz vyjede... stáhnu a přetáhnu do čtečky a tadá :D Nečtu moc neznámé knížky, takže většinou na netu jsou :) taky je to dobrý, když si chci číst v angličtině. To jdou pak sehnat knížky ještě snadněji. Čtečka vydrží s baterkou mnohem víc než mobil a navíc je větší plocha na čtení :D Já jsem jí chtěla, protože mě moc nebavilo chodit stále do knihovny, kde někdy ani knihy, které jsem si chtěla přečíst neměli a kupovat všechny ty knihy, co bych chtěla přečíst by nebylo zrovna výhodné :D každopádně mam Kindle paperwhite 3 :) A i když mam čtečku, tak stále mam moc ráda vůni nové knihy a pocit obracení stránek :D kdyby jsi se chtěla zeptat ještě na něco, tak bude asi lepší, když mi napíšeš do zpráva autorovi a připíšeš svůj mail kam ti mam odpovědět :) Měj se fanfárově :)

3 Vii Vii | Web | 29. srpna 2016 v 22:40 | Reagovat

Ježiši, s tim ses musela psát snad hodinu XD Promiň XD Každopádně děkuju moc, tak mám teď o čem přemýšlet XD
Okok, zatím papík. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama